Özür Dilerim filmi Gizem Karaca kıyafetleri ve markaları

Disney Plus Türkiye’nin yeni yerli projeleri arasında yer alan Özür Dilerim filmi bugün itibariyle resmen yayınlandı. Başrollerinde İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca’nın yer aldığı filmde başarılı oyuncu Gizem’in giydiği kıyafetler merak konusu oldu.

Özür Dilerim filmi Gizem Karaca kıyafetleri ve markalarına dair tüm detaylar ve daha fazlası da tvblogum.com adresinde yer alıyor

ÖZÜR DİLERİM FİLM KONUSU

Deniz fenerinde bekçilik yapan Erkin, otuzlu yaşlarının ortasında, yapayalnız bir adamdır. Kredi borçlarının altında ezilen Erkin, bir gün dedesinin ölüm haberini alır. Hemen huzurevinde kalan dedesinin yanına giden Erkin’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Dedesi Erkin’den, yıllar önce kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini istemektedir. Kredi borçlarından kurtulabilmek için dedesinin isteğini gerçekleştirmekten zorunda kalan Erkin, bu süreçte kendisini büyük bir maceranın içinde bulur.

ÖZÜR DİLERİM GİZEM KARACA KIYAFETLERİ

Özür Dilerim filmi Gizem kıyafetleri henüz paylaşılmazken filmde merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmından bildirerek bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Bunu da oku!  Netflix Aşk Sanatı Filmi Ne Zaman Yayınlanacak

“Özür Dilerim filmi Gizem Karaca kıyafetleri ve markaları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın