Netflix Sessizlik dizisi finalde kim öldü?

Netflix Türkiye’nin bugün 1 numarasında olan Sessizlik dizisi finalinde sürpriz bir son yaşandı. Herkes mutlu bir son ile bitmesini beklerken final sahnesinde birisi balkondan düşerek öldü. Peki Sessizlik sonunda kim öldü?

SESSİZLİK DİZİSİ KONUSU

Annenin çocuğunun üstünde deneyler yapması sonucunda agresif bir hale bürünen Sergio, annesini ve babasını evlerinin balkonundan aşağı atıp hapse girer. Henüz reşit olmadığı için kısa bir süre yatıp çıkan Sergio, bir grup psikolog tarafından 7/24 özel kamera ve takip ile izlenir. Asıl amaç Sergio’nun topluma kazandırılmasıyken baş psikolog, Sergio’ya aşık olur. Film ise bu olayları ve devamında yaşanacak aksiyon dolu anları anlatır.

SESSİZLİK DİZİSİ OYUNCU KADROSU

  • Aron Piper
  • Almudena Amor
  • Cristina Kovani
  • Manu Rios
  • Ramiro Blas
  • Aria Bedmar

SESSİZLİK FİNALDE KİM ÖLDÜ?

Muted diğer adıyla Sessizlik dizisinin finalinde seyircileri şaşkına düşüren bir son gerçekleşti. Herkes mutlu bir kavuşma beklerken, aniden gelen ayrılık ile seyirciler şaşkına düştü. Final sahnesinde kimin öldüğü ekip tarafından gizlenirken, tahminler çoktan yapılmaya başlandı. Final sahnesinde düşen kişinin altındaki pantolonun beyaz olması sebebiyle düşen kişinin baş psikolog Ana Dussuel olduğu düşünülüyor.

SESSİZLİK DİZİSİ İKİNCİ SEZON GELECEK Mİ?

İlk sezonun ardından seyircileri etkileyen ve heyecan dolu anlar yaşatan filmimizin ikinci sezonu geleceği açıklandı.

SESSİZLİK İKİNCİ SEZON NE ZAMAN?

Netflix’in bugünlerde en çok izlenen Muted diğer adıyla Sessizlik dizisinin ikinci sezonunun geleceğini sizlere söyledik, peki ne zaman gelecek? Yapımcı ekip tarafından tarih hakkında henüz net bir bilgi gelmezken ilk haberdar olan siz olmak isterseniz yorumlara mail adresinizi yazmanız yeterlidir.

Bunu da oku!  Kızılcık Şerbeti 32. Bölüm kıyafetleri

“Netflix Sessizlik dizisi finalde kim öldü?” üzerine bir yorum

Yorum yapın