KYK WiFi Çıkış – GSB WiFi Çıkış 2024

KYK WiFi Çıkış, diğer adı olan GSB WiFi Çıkış olarak da biliyor olabilirsiniz. KYK WiFi (Kredi ve Yurtlar kurumunda kullanılan özel bir ağdır). Kullanım sayısının sizin de tahmin edeceğiniz üzere çok yüksek olmasından dolayı ağ güvenliği, ağ girişi ve ağ çıkışında bazı problemler ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden KYK WiFi çıkış sizler gibi diğer kullanıcılar tarafından da araştırılmaktadır. Bizler de tvblogum.com web sitemizde sizler için bu sorunun çözümünü sizlerle paylaşıyoruz.

KYK WiFi Çıkış Yapma

GSB WiFi diğer adıyla KYK WiFi ağından çıkış yapmak için öncelikle GSB WiFi Çıkış Linkine tıklayınız. Önemli not: KYK WiFi ağında değilseniz bu bağlantı sizde açılmayacaktır. KYK Wifi Çıkış linkine girdikten sonra, “Doğrulama Sayfasına” girmelisiniz. Girdiğiniz sayfada bulunan “Çıkış” butonuna tıklayarak KYK WiFi ağından kolayca çıkış yapabilirsiniz. Normal şartlarda yalnızca bu 2 adımı uygulayarak kolayca çıkış yapabilirsiniz ancak KYK WiFi ağındaki bazı problemler sebebiyle bu ağdan çıkış yapamayabilirsiniz. Bu durumda ise yapabileceklerinizi madde olarak listeyelim.

  • Telefonunuzdan “Ayarlar – WiFi’ye” giriş yaparak KYK WiFi ağını Unut yaparak 4 saat sonra otomatik olarak KYK ağından çıkış yapabilirsiniz.
  • KYK WiFi ağına otomatik olarak bağlanıp, çıkış yapıyorsanız. Cihazınızın ayarlarından WiFi ayarlarınızı sıfırlayıp sonrasında sertifikayı tekrar yükleyiniz.
  • KYK WiFi Çıkış linkine giremiyorsanız, WiFi ağından giriş yaptığınıza emin olunuz. 3G, 4G veyahut başka bir ağda bulunuyorsanız linke girememeniz oldukça doğal.
kyk wifi cikis

KYK WiFi Çıkış Ekranına Giremiyorum

KYK WiFi Çıkış ekranına telefonunuzdan giremiyorsanız; tablet, laptop gibi diğer araçlarınız aracılığıyla KYK ağına bağlanmayı deneyiniz. Tekrardan hatırlatalım, KYK WiFi giriş ve çıkış sitesine yalnızca KYK WiFi ağından giriş yapabilirsiniz.

Bunu da oku!  En Şık Nikah Söz ve Nişan Elbiseleri 2024

KYK WiFi Giriş

KYK WiFi Giriş işlemini sizlere detaylı olarak anlattık. KYK WiFi Giriş işlemi de Çıkış işlemi gibi oldukça basit. Giriş yapmak için öncelikle KYK WiFi Giriş Linkine tıklayınız. Ardından kendinize özel belirlediğiniz bilgiler ile kolaylıkla giriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Önemli Not: KYK WiFi Giriş Linkine girebilmek için yalnızca KYK Ağında bulunmanız gerekmektedir.

KYK WiFi Giriş Şifremi Unuttum

KYK WiFi Giriş şifrenizi unuttuysanız yapabileceğiniz tek şey, bulunduğunuz kurumun idaresine ulaşıp şifre sıfırlama talebi oluşturmaktır. Haricinde yapabileceğiniz herhangi bir işlem maalesef bulunmamaktadır.

Yorum yapın