Kısmet dizisi Taner Kimdir? Cenan Adıgüzel Kim?

Fox TV’nin yeni gözbebeği Kısmet dizisinin genç yeteneklerinden biri olan, dizinin Taneri, Cenan Adıgüzel kimdir? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin sayılı isimlerinden olan Cenan Adıgüzel aslında kim? Tvblogum.com olarak sizlere bütün merak edilenleri aktarıyoruz.

Kısmet dizisi Taner’in Gerçek Adı Nedir?

Fox TV’de 1. bölümü yayınlanan kısmet dizisinin Taner karakterine, Cenan Adıgüzel hayat vermektedir. ÇGHB 2’de parlayan genç oyuncu televizyon dizilerine de adım atarak kariyerinde ilerlemeye devam etmektedir.

Fox Kısmet dizisi Taner (Cenan Adıgüzel) Kimdir?

Televizyon ekranlarına damgasını vuran yakışıklı oyuncunun gerçek ismi Mustafa Cenan Adıgüzel’dir. 1 Temmuz 1994 yılında Kayseri’de doğmuştur. Eğitim hayatına ise İstanbul, Beşiktaş’ta başlamıştır. Ardından lise okumak için tekrardan Kayseri’ye dönen genç oyuncu üniversiteyi ise Marmara Üniversitesinde devam etmiştir. Marmara Üniversitesini 1 yıl okuduktan sonra bırakan Cenan Adıgüzel eğitimine Beykent Üniversitesinde devam etmiştir. Kısmet dizisinin Taneri, Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur.

Cenan Adıgüzel’in Kariyeri

Herkes kendisini ilk defa ÇGHB 2’de tanısa da, ilk televizyon kariyeri 2006 yılında Fox TV’de başlamıştır. 2006 yılında Fox TV’de yayınlanan Görevimiz Komedi programı ile ilk televizyon hayatına imza atan Cenan Adıgüzel sonradan ÇGHB 2’ye adım atmıştır.

Cenan Adıgüzel’in Sevgilisi Var mı?

Bu sorunun cevabı evet, yakışıklı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Bahar Şahin ile sevgili.

Cenan Adıgüzel İnstagram Hesabı

Kısmet dizisinin Taneri, Cenan Adıgüzel’in İnstagram hesabına @cenan1 tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunu da oku!  Kısmet Dizisi 3.Bölüm Melike Kıyafetleri

Yorum yapın