John Wick 5 filmi gelecek mi, ne zaman çekilecek?

Aksiyon filmi olarak çıkan ve dünyada ciddi bir izleyici sayısına ulaşan John Wick serisinin yeni filmi vizyona girdi. Yeni filmde John Wick yeni belaları kendine doğru çekerken Yüksek Şura tarafından da affedilmek için zorlu bir yolculuğa çıkar.

İlk filminde ki konusu itibariyle dikkat çeken yapımlardan birisi olan John Wick serinin 4. filmi ise Türkiye’de ciddi izleyici sayısına doğru ilerliyor. Buna göre ise film 22 Mart tarihinde vizyona girerken detaylar da tvblogum.com adresinde yer alıyor.

JOHN WİCK 4 FİLMİ HAKKINDA

John Wick 4

John Wick 4 Türü

Gerilim, Suç, Aksiyon

John Wick 4 Yönetmeni

Chad Stahelski

John Wick 4 Oyuncuları

Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård

JOHN WİCK 4 İMDB KAÇ?

John Wick 4 filminin IMDB puanı ise şimdilik 8.5 olarak açıklandı.

JOHN WİCK 5 GELECEK Mİ?

John Wick 5

John Wick serisinin dördüncü filmi sonrasında izleyiciler maceranın nasıl devam edeceğini merak ederken Şubat 2023’de verilen bir röportaj da ise büyük bir belirsizlik hakim olmuştu.

Film serisinin ilk etabında dördüncü ve beşinci filmin geleceği konuşulurken prodüksiyonlar arasına da zaman gireceği ifade edilmişti.

Ünlü oyuncu verdiği röportajda serinin 5. filmiyle ilgili, “Ne yaptığımızı görmek için izleyicilerin geri dönüşlerini beklemeniz gerekiyor. Bu filmleri en başında çekebilmemizin sebebi izleyicinin yaptığımız işi beğenmesiydi. Dolayısıyla biz de biraz bekleyip izleyicinin ne söyleyeceğini göreceğiz. Umarız beğenirler.” açıklamasında bulunmuştu.

Sizce serinin 5. filmi gelir mi?

Bunu da oku!  Barbie Filmi İnternete Düştü Mü?

Yorum yapın