John Wick 4. filmde öldü mü?

Aksiyon gerilim türü olarak bilinen John Wick film serisinin dördüncüsü çıkmasından sonra sinemada izleyen izleyiciler karakterin ölüp ölmediğini araştırıyor.

3 film bu seride arkada kalırken bu süreçte ise John Wick karakteri zorlu mücadeleleri geride bırakmıştır. Yeni film serisinde ise John Wick karakterinin mezar görüntüsünün yer alması da beraberinde milyonlarda o soruyu akıllara getirdi. Buna göre ise John Wick karakterinin ölüp ölmediği araştırılmaya başlandı.

JOHN WİCK 4 KONUSU NEDİR?

John Wick 4, büyük suç örgütünü yenmeye çalışırken yeni bir düşmanla yüzleşmek zorunda olan John Wick’in hikayesini konu ediyor. John Wick, High Table olarak bilinen suç örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder.

JOHN WİCK 4’DE ÖLDÜ MÜ?

John Wick 4 filminin son sahnesinde karakterin yaralandığı ve sonrasında ise mezarlıkta isminin gözüktüğü gözlemlenirken izleyiciler ise araştırmalar yapmaya başladı.

Başarılı oyuncu ise birkaç ay önce verdiği röportaj da serinin devam filmi hakkında konuşmuş ve gelen yorumlara göre hareket edeceklerine odaklandıklarını ifade etmişti.

John karakterinin ölüp ölmediği filmin vizyon sonrasında yapım ekibinden gelecek mesajlar sonrasında netleşmesi bekleniyor.

Bunu da oku!  Hızlı ve Öfkeli 9 Netflix'de var mı?

Yorum yapın