Gibi 5.sezon gelecek mi? Gibi 5.sezon ne zaman gelecek?

Exxen platformunun en kaliteli işleri arasında yer alan Gibi dizisi bugün 4. sezonu ile yayınlandı. Başrollerinde Kıvanç Kılınç, Feyyaz Yiğit ve Ahmet Kürşat Öçalan gibi isimlerin yer aldığı Gibi dizisinin yeni bölümünün yayınlanmasının hemen ardından 5. sezonun da gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Gibi 4. sezonunda yine farklı hikayelerin olduğu türde bölümler çekilirken her hafta Cuma akşamları yeni bölümleri yayınlanacak. Gibi dizisinin ise 5. sezonunun gelip gelmeyeceği büyük merak konusu.

GİBİ 5.SEZON TARİHİ

Gibi dizisinin yeni sezonuyla ilgili daha önce de Feyyaz Yiğit yaptığı açıklamada dördüncü sezonda tadında bırakma açıklamaları yaparken 5. sezon ihtimalleri ise hala var.

Öyle olacak ki Exxen platformunun en önemli içerikleri arasında yer alan Gibi dizisinde 5.sezon tarihi merak konusu.

4. sezonun Mayıs ayı son haftası gibi sona ermesi beklenirken Eylül ayı gibi de 5.sezon için ilk bölümlerin yayına girmesi bekleniyor.

GİBİ DİZİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren yeni dijital platformların bize en güzel armağanlarından biri, Gibi oldu. Kendinden başka pek bir şeye benzemeyen, çok farklı bir absürt komedi dizisi.

Gibi dizisinin başrol oyuncuları Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’tır. İkinci sezonda ana kadroya Ahmet Kürşat Öçalan da dahil oldu.

Bunu da oku!  Yalı Çapkını 40. Bölüm Kıyafetleri

Yorum yapın