Exxen Kayıt Olma, Para Çekme Hataları ve Çözümleri

Acun Ilıcalı’nın son girişimi olan Exxen hatalara konu olmaya devam ediyor. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını da satın alan Exxen teknik sorunları yüzünden kullanıcı şikayetleri almaya devam ediyor.

Bu yazımızda Tvblogum.com olarak sizlere Exxen’in en çok şikayet alan hatalarından ve çözümleri derledik, sizlerde hazırsanız hatalara ve çözümlere geçelim.

Exxen Hataları ve Çözümleri

Exxen TL İşlem Yapılamaz Hatası

Sorun: Exxenspor’a kayıt olmaya çalışan kişiler 1 TL ödeme kısmına geldiklerinde “Exxen TL İşlem Yapılamaz Hatası” almaya devam ediyor.

Çözümü: Bu hatanın çözümü olarak üye olurken banka kartı yerine kredi kartı kullanmanız bu hatayı çözecektir.

Exxen 1 TL Ödeme Sorunu

Kullanıcılar üye olma sırasında banka kartını kullanmak istediklerinde hata ile karşılaşıyorlar. Ödeme işlemlerinizde banka kartınız yerine kredi kartınızı kullanmayı deneyiniz.

Exxen Deneme Üyeliği İptal Etme

Exxen veya Exxenspor’a 7 günlük deneme üyeliğini başlattıktan sonra kartınızdan para çekmeye devam ediyor. Üyelik iptali seçeneği Exxen tarafından maalesef hala getirilmedi. Bu yüzden kayıt olurken sanal kart kullanmanızı öneririz.

YouTube video

Exxen Karttan Para Çekme Sorunu

Bu konu Exxen üyelerinin en çok şikayetçi olduğu konuların başında geliyor. Peki neden olabilir?

  • Sorun: Exxene deneme üyeliği ile kayıt olduysanız, deneme üyeliği iptal özelliği henüz gelmediği için para çekilmeye devam edilecektir.
  • Çözüm: Exxen müşteri hizmetlerini arayarak deneme üyeliğinizi manuel olarak iptal edebilir ve sizden izinsiz alınan ücretin iadesini talep edebilirsiniz.
  • Sorun: Exxen üyeliğinizi iptal etmiş olabilirsiniz ancak kartınızdan yine de üyelik ücreti çekilmiş olabilir.
  • Çözüm: Yine Exxen müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğinizi manuel olarak iptal ettirebilir ve kartınızdan çekilen tutarın iadesini talep edebilirsiniz.
Bunu da oku!  Mavi Tik Emojisi Kopyalama - Twitter, Instagram

Exxen Üzgünüz Sunucu Şu an Yanıt Veremiyor Hatası

Exxen’de en çok alınan hatalardan biri olan sunucu şuan yanıt vermiyor hatasının çözümü telefon ve bilgisayarda değişiyor. İsterseniz öncelikle telefon çözümüne bakalım.

Telefon Çözümü

Wi-Fi veya mobil bağlantınızı kapatıp, tekrar açın ve ardından sayfayı yenileyin. Tekrardan denediğinizde üyelik kaydının oluştuğunu göreceksiniz.

Bilgisayar Çözümü

Geçmişinizi ve çerezlerinizi silip, üyelik kaydı oluşturduğunuzda sorunun çözüldüğünü göreceksiniz. Ayriyetten üyelik oluştururken “Opera” tarayıcısını kullanırsanız yine sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

Exxen Yeni Profil Oluşturma Hatası

Bu sorun yalnızca Google Chrome kullanan üyelerde yaşanıyor. Bu sorunu da yine tarayıcınızı “Opera” olarak değiştirdiğinizde kolaylıkla çözebilirsiniz.

Yorum yapın