Disney Plus Özür Dilerim filmi internete düştü mü?

Amerika merkezli dijital platformlar arasında yer alan Disney Plus yeni yerli işi Özür Dilerim 14 Nisan 2023 Cuma bugün itibariyle yayınlandı. Filmde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Gizem Karaca başrolde oynarken filme dair detaylar, konusu, oyuncu kadrosu ve filmin internete düşüp düşmediği de araştırılan konular arasında ki yerini aldı.

ÖZÜR DİLERİM FİLMİ KONUSU

Deniz fenerinde bekçilik yapan Erkin, otuzlu yaşlarının ortasında, yapayalnız bir adamdır. Kredi borçlarının altında ezilen Erkin, bir gün dedesinin ölüm haberini alır. Hemen huzurevinde kalan dedesinin yanına giden Erkin’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Dedesi Erkin’den, yıllar önce kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini istemektedir. Kredi borçlarından kurtulabilmek için dedesinin isteğini gerçekleştirmekten zorunda kalan Erkin, bu süreçte kendisini büyük bir maceranın içinde bulur.

ÖZÜR DİLERİM FİLMİ OYUNCU KADROSU

İbrahim Büyükak – Erkin

Oğuzhan Koç – Koray

Gizem Karaca

Metin Coşkun – Dede

Müfit Kayacan – Hicabi Avkıran

Mert Turak – Poyraz

Yeliz Kuvancı – Canan

Gümeç Alpay – Asuman

ÖZÜR DİLERİM FİLMİ İNTERNETE DÜŞTÜ MÜ?

Özür Dilerim filminin internete şimdilik düşmediği biliniyor. Disney Plus Türkiye yayın haklarını elinde bulundururken internet ortamında da filme dair yayınlanan görüntüler telif hakkı içermektedir.

Bunu da oku!  Netflix Sen İnandır Sahra Kıyafetleri

Yorum yapın