Bazaar Dergisi nerede satılır, nasıl alınır?

Bazaar Dergisi Türkiye’de birçok kitapçı, süpermarket, gazete bayii ve dergi satış noktalarında bulunabilir. Bunların yanı sıra, online olarak da birçok kitapçı ve dergi satış sitesinde bulunabilir.

İstanbul’da yaşıyorsanız, büyük alışveriş merkezleri ve kitapçılarda Bazaar Dergisi’ni bulabilirsiniz. Özellikle İstanbul’un merkezi semtlerinde, Taksim, Kadıköy, Beşiktaş gibi yerlerde, birçok dergi satış noktası mevcuttur. Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde de benzer şekilde dergi satış noktaları bulunmaktadır.

Ayrıca, Bazaar Dergisi’nin internet sitesinden de online olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun için, Bazaar Dergisi resmi web sitesindeki “Abonelik” veya “Dijital Bazaar” bölümlerine göz atabilirsiniz.

Sonuç olarak, Bazaar Dergisi Türkiye genelinde birçok farklı noktada satılmaktadır. Kitapçılar, süpermarketler, gazete bayileri, online dergi satış siteleri gibi yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

SON SAYIDA AFRA SARAÇOĞLU VAR!

Bazaar Dergisi’nin son sayısında güzel oyuncu Afra Saraçoğlu yer alıyor. Son olarak Yalı Çapkını dizisiyle gündeme gelen Afra Saraçoğlu yıllardır ilişki yaşadığı Mert Yazıcıoğlu ayrılığı sonrasında tekrar gündemde yer edindi.

Bunu da oku!  Pazar Günü Dizi Programı | Pazar Dizileri

Yorum yapın