Aldatmak dizisi İrem Tuncer Kimdir?

Başrolünü Vahide Perçin’in üstlendiği Aldatmak dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Eylül ayında ATV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam edecek olan diziye yeni katılan İrem Tuncer Kimdir? Bütün bilgileri tvblogum.com web sitemiz üzerinden sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Aldatmak dizisi konusu

Ailesinin zorlaması ile tıp okumak zorunda kalan Oylum, kendi hayallerinin peşinden koşarak dünyaca ünlü bir dansçı olmayı kafasına koymuştur. Bu yolda ailesinden pek çok şeyi saklamak zorunda kalmasına rağmen bunu göze alan Oylum’un planları hiç de düşündüğü gibi gitmeyecektir.

Aldatmak dizisi Kadrosu

Aldatmak dizisi oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuyla Perşembe günü televizyon ekranlarımızda yer almaya devam ediyor. Dizimizin başrol oyuncusu Vahide Erçin, diğer karakterlerimiz arasında ise Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu ve Cem Bender gibi usta oyuncular bulunuyor. Dizimize son olarak İrem Tuncer de katılmıştır.

aldatmak dizisi irem tuncer

İrem Tuncer Kimdir?

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İrem Tuncer, eğitim hayatına da İstanbul’da başladı. Ortaokula başladığında tiyatroya olan ilgisini farketti. Ortaokul ve liseden sonra ünversite eğitimine tiyatro bölümüyle devam ederek eğitimini İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Sadece üniversiteyle kalmak istemeyerek Müjdat Gezen Sanat Tiyatro merkezinde de eğitimine devam etti. Aldatmak dizisinde ise Serra rolünde karşımıza çıkacak olan İrem Tuncer, karşımıza Selin’in kız kardeşi olarak çıkacak.

Bunu da oku!  Baş Tacım Oyuncuları, Kaç Bölüm ve Son Bölüm

Yorum yapın