Aile dizisi Kıymet kimdir?

Show Tv ekranlarının bu sezona damga vuran dizisi Aile’de bu hafta yeni bölüme Kıymet adlı yeni bir oyuncu katılıyor. Senaryo gereği dizi her geçen gün daha da heyecanlı bir hale gelirken geçen bölümde İlyas Koruzade rolüyle Musa Uzunlar diziye katılırken bu hafta da bomba bir isim ekibe katılım sağlayacak.

Aile dizisinde ki son gelişmeler ve Kıymet ile ilgili bilgiler de tvblogum.com adresinde yer arlıyor.

AİLE KIYMET KİMDİR?

Dizinin önümüzdeki salı yayınlanacak 10. bölümüne Rüçhan Çalışkur katılıyor. Ödüllü ünlü tiyatrocu “Aile”de “Kıymet” rolüne hayat verecek ve İlyas Koruzade karakterinin annesi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Zeynep Rüçhan Çalışkur, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan sanatçı, 1979 yılında Devlet Tiyatroları kadrosuna girdi.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serhat’ın ölümü Soykanlar için büyük bir savaşın başlangıcıdır. Serhat’ın avukatı Suat, tüm yaşananları öğrenir ve her şeyi İlyas’a anlatmakla tehdit eder.

Aslan bu sorunu çözmek için Cihan’la iş birliğine devam ederken; iki kardeş Suat’ın peşine düşerler. Ancak bulduklarında tüm planlarını değiştirecek bir sürprizle karşılaşacaklardır.

Bunu da oku!  Gelin Dizisi Oyuncu Kadrosu ( Kanal 7 )

Yorum yapın