Aile dizisi 5.bölüm kıyafetleri ve markaları

Show Tv ekranlarının yıldızlar geçitli dizisi Aile bu akşam saat 20:00’da 5. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler gibi oyuncular yer alıyor. Uzun yıllar sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya tekrar televizyon ekranlarına geri dönerken dizide Devin karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya’nın giydiği kıyafetlerde merak konusu oldu.

Aile dizisi 5. bölüm Devin kıyafetleri en çok araştırılan konular arasına girmeyi başardı. Buna göre ise dizide Serenay Sarıkaya’nın giydiği kıyafetler tvblogum.com adresinde!

AİLE 5.BÖLÜM DEVİN KIYAFETLERİ

Aile dizisi Devin 5.bölüm kırmızı göğüs dekolteli yırtmaçlı elbise House of Ogan marka. Küpe The Ninon 2 bin 500 TL ve çizmesi ise Loie İstanbul 6 bin 950 TL.

Aile dizisinde Devin’in giydiği deri ceket Siyar Akboğa marka. Beyaz tül elbise Museum Offline Clothing ve beyaz çanta Özgür Masur Official.

AİLE DİZİSİNDE YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Soykanlara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yerdir sofra. O gün yine tüm ailenin toplanacağı bir sofra kurulurken, Aslan, amcasıyla ilgili ‘karanlık’ işlerinden birini daha çözmek için İzmir uçağındadır. Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları işte bu yolculukta kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğu yeni bir belayı halletmek üzere İzmir’e gitmektedir. Farklı dünyaların insanları oldukları çok açıktır. Ancak ortak ‘yara’larını keşfetmeleri uzun sürmez; Aileleri. Aslan daha ilk geceden, Soykan Anayasasının çok önemli bir kuralını Devin için çiğner. Bu durum Aslan’a saplantılı bir bağlılık hisseden annesi Hülya’nın yaklaşan büyük tehlikeyi fark etmesi için yeterlidir; Devin. Daha önce de pek çok kere oğlunun aileden uzaklaşmasını önlemek için her şeyi yapabileceğini gösteren Hülya’nın işi, bu sefer eskisi kadar kolay olmayacaktır. Ancak işi kolay olmayan sadece Hülya değildir. İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcı olacaktır…

Bunu da oku!  Yalı Çapkını 57. Bölüm Fragmanı İzle

Yorum yapın